O mnie

Nazywam się Barbara Kucz. Grafiką komputerową zajmuję się od paru lat amatorsko. Sądzę, że nadszedł już czas aby to co jest moją pasją stało się również moją pracą. Chciałabym już w pełni poświęcić się grafice; zdobywać doświadczenie przy ambitnych projektach, rozwijać swoje umiejętności, a nie jak do tej pory zajmować się pracą, która nie wyzwala we mnie takiego poczucia euforii jak moja pasja.

Moja przygoda z grafiką zaczęła sie w roku 2006, jeszcze podczas studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Bedąc na 3 roku miałam do zrealizowania projekt zaliczeniowy z przedmiotu „Marketing w przemyśle spożywczym”, którego celem było zareklamowanie nowatorskiego produktu. Projekt ten został zrealizowany przy użyciu techniki collage. Wówczas zdałam sobie sprawe, ze projektowanie graficzne jest dziedziną, którą chciałabym sie w przyszłosci zajać. Od tego czasu zaczęłam uczęszczać na kursy obsługi programów z pakietu Adobe oraz Corel. Po pewnym czasie uświadomiłam sobie, iż znajomość samych programów graficznych nie wystarcza.

Po ukończeniu studiów magisterskich rozpoczęłam staż w Wydawnictwie Astrum we Wrocławiu na stanowisku asystent w dziale handlowym, jednocześnie pragnąc sprawdzić się w realizacji okładek do książek oraz materiałów reklamowych. Niestety, nie było mi to dane z powodu braku wykształcenia artystycznego. Dlatego też, po ukończeniu stażu, rozpoczęłam nauke we Wroclaw Design Institute, aby móc kształcić się w zakresie rysunku, malarstwa oraz poznać podstawowe zasady projektowania. Równocześnie zaczęłam studia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej „Horyzont” o kierunku grafika komputerowa.

W zawodzie tym zafascynowała mnie możliwość ciągłego rozwoju oraz wykonania każdego projektu na więcej niż jeden sposób. Ta perspektywa sprawia, że to, czym sie zajmuję, daje mi nieustającą przyjemność i chroni przed monotonią. Jak opisałabym siebie? Jestem osoba pogodną i odważną. Nie straszne mi przeciwności losu a krytyczne uwagi działaja na mnie mobilizujaco. Uwielbiam literaturę współczesną, rysowanie i zumbe.

Umiejętności
Umiejętności

CV
BK

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.